Додаткові Послуги

Додаткові Послуги


Дієтолог:

Як відомо правильне харчування це 70% успіху та запорука міцного здоров’я. Щоб ви не поставили собі за мету, будь то схуднення чи збільшення м*язової маси тіла ,наш дієтолог допоможе вам якнайшвидше, а головне правильно досягти бажаного результату.

 

Масажист:

Масаж – це сукупність прийомів рефлекторно-механічного впливу на тіло людини, що проводяться руками або спеціальними апаратами з метою лікування, оздоровлення, профілактики захворювання.

 

Бар:

В нашому фітнес барі ,ви зможете не тільки придбати спортивні добавки ,випити спортивні коктейлі та скуштувати протеїнові батончикі а ще скуштувати найсмачнішу каву , зігріваючій ароматний чай та насолодитися смачними десертами.

 

Велоспорт:

Подорож це завжди весело, фітнес подорож завжди корисна навіть якщо вона не довгострокова !

Пориньте та насолоджуйтесь міськими пейзажами Києва та природою навколо міста !

Приєднуйтесь до вело поїздок з нами та вашими друзями.

 

Настільний теніс:

Настільний теніс ,гра  для сильних ,вольових та витривалих людей !Приєднуйся  до нас, підвищуй свій рівень майстерності . Грай с друзями ,насолоджуйся грою та спілкуванням.

 

Обладнання:

Якщо ви незгодні пропускати заняття з причин відпусток а бо з підвищеною напругою на роботі , мі допоможемо вам ! Лише у нас спеціалісти допоможуть вам купити не лише допоміжне обладнання для комфортного тренування в тренажерній залі ! а також придбати фітнес тренажері для дому, дачі та офісу !