Додаткові Послуги

Додаткові Послуги


Дієтолог:

Як відомо, правильне харчування – це 70% успіху та запорука міцного здоров’я. Щоб ви не поставили собі за мету, будь-то схуднення чи збільшення м’язової маси тіла, наш дієтолог допоможе вам якнайшвидше, а головне правильно, досягти бажаного результату.

ДОКЛАДНІШЕ

Масажист:

Масаж – це сукупність прийомів рефлекторно-механічного впливу на тіло людини, що проводяться руками або спеціальними апаратами з метою лікування, оздоровлення, профілактики захворювання.

ДОКЛАДНІШЕ

Бар:

В нашому фітнес-барі, ви зможете не тільки придбати спортивні добавки, випити спортивні коктейлі та скуштувати протеїнові батончики, а ще скуштувати найсмачнішу каву, зігріваючий ароматний чай та насолодитися смачними десертами.

ДОКЛАДНІШЕ

Велоспорт:

Подорож – це завжди весело, фітнес-подорож – завжди корисна, навіть якщо вона недовгострокова!
Пориньте та насолоджуйтесь міськими пейзажами Києва та природою навколо міста!
Приєднуйтесь до велопоїздок з нами та вашими друзями.

ДОКЛАДНІШЕ

Настільний теніс:

Настільний теніс – гра для сильних, вольових та витривалих людей! Приєднуйся до нас, підвищуй свій рівень майстерності. Грай з друзями, насолоджуйся грою та спілкуванням.

ДОКЛАДНІШЕ

Обладнання:

Якщо ви незгодні пропускати заняття з причин відпусток або з підвищеною напругою на роботі, ми допоможемо вам! Лише у нас спеціалісти допоможуть вам придбати не лише допоміжне обладнання для комфортного тренування в тренажерній залі, а також придбати фітнес-тренажери для дому, дачі та офісу!

ДОКЛАДНІШЕ