Про нас

Ласкаво просимо до спотрвного клубу Твій Спорт!


Що таке CrossFit?

ТВІЙ СПОРТ- це не просто спортивний клуб. Ми – родина однодумців і високих намірів. Ми щодня збираємось разом, щоб надихати, займатись та мотивувати один одного. Займайся більше, щоб стати більшим! Досягай результатів, які раніше вважалися неможливими! Тут збираються та навчаються люди, які прийняли рішення виправдати свої мрії. Круто, коли ти досяг моменту перших видимих ​​результатів, це змінює їх життя назавжди! Завдяки нашій постійно вдосконаленій програмі з важкої атлетики, тренувань з серцево-судинної системи та руху  тіла наша присутність виявляє, що нудьга – це минуле. Постійні заняття стануть нормою твого фітнес-життя. . Наш персонал досвідчених, кваліфікованих та надзвичайно мотивованих тренерів будуть прямо біля вас. День за днем, протягом усієї вашої подорожі в світ спорту.


Ти знав…?

Кросфіт – найпопулярніша у світі програма для зміцнення та кардіотринування. Цей  це видно від працевлаштованих у численних поліцейських академіях та групах тактичних операцій, підрозділах військових спеціальних операцій …, а також чемпіонах з єдиноборств та сотнях професійних, навіть спортсменів рівня Олімпіади. Кросфіт дозволяє практикувати фітнес, який є універсальним за своїм стилем. В основному, не важливо, для чого ти практикуєш рутину Кросфіт. Тож чи тренуєтесь ви для боротьби, виживання, спорту чи загального життя, Кросфіт допоможе вам. Це зробить ваше життя та форму кращою та здоровішою. Програма кросфіт розроблена таким чином, щоб бути максимально універсальною та масштабованою. Це робить його ідеальним додатком для будь-якої відданої людини. Найкраще – це робити незалежно від атлетичного фітнес-досвіду людини. Одні і ті ж правила можуть бути застосовані до людей з дуже різним походженням. Люди настільки ж різноманітні, як і людина в середньому віці, одужуючи від серцевого нападу та професійного бійця  ММА!!

ВІТГУКИ

Спортивний клуб ТВІЙ СПОРТ здивували мене на першому тренуванні з фітнесу. Це справді надихаюча команда фітнес-професіоналів. Вони здатні поширити любов до того, чого вони навчають, для всіх. Їх здібності та ентузіазм просто вражаючі!
Світлана Омельянівна Грановська