ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ТРЕНЕРА

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ТРЕНЕРА

Тренер потрібен всім, навіть спортсменам. Якщо у людини немає досвіду і спеціальної професійної освіти, то вона не може грамотно побудувати тренування, як тренер, у якого є найголовніше – практика.

Які бувають тренери
Хороший тренер потрібен всім, тому що завжди є куди рости і до чого прагнути. Якщо, звичайно, людина збирається рости далі. Буває, що спортсмени-аматори, професіонали або ж самі тренери вже досягли бажаних результатів – “вперлися в свою стелю”, мають чималий досвід у тренувальному процесі і тепер, використовуючи його, продовжують працювати над собою, підтримуючи вже наявний результат. Цій категорії тренер не потрібен. Але навіть їм необхідно періодично підвищувати свою кваліфікацію, отримувати нові знання. А звичайним людям, які відвідують фітнес-центри, обов’язково потрібен кваліфікований тренер – або групових програм, або ж персональний. Тренер групових програм веде групу, програма якої загальна, орієнтована на певний рівень групи (початківець або досвідчений). Тут треба потрапляти в темп всієї групи, тому що тренер групових програм не приділяє увагу кожному персонально. Персональний тренер працює з клієнтом один на один – складає і підбирає вправи саме під нього, з метою максимально вирішити проблеми, орієнтуючись на особливості людини. Такого тренера не всі можуть собі дозволити, але навіть у цьому випадку все одно треба пробувати, тренуватися, шукати інформацію, напрацьовувати досвід. Можна тренуватися з тренером курсами, а не постійно. Після курсу тренувань йти на самостійне тренування, потім знову повертатися. Це також варіант руху вперед.

Жінці слід обирати насамперед хорошого професійного тренера, а ось його стать – суто психологічний аспект самої жінки. Хоча саме він, буває, виходить на перший план. Жінка жінку краще зрозуміє у всіх аспектах, але часто потрібна мотивація саме з боку чоловіка: і прийти на тренування, і прагнути бути в хорошій формі, і докладати зусиль, виконуючи вправи.

6 Responses

  1. Безгранично нужная информация. К месту помыслить.

  2. Это сегодня самое оптимальное, что можно конечно было повстречать по вышеуказанной теме. Вы лучшие

  3. Ваша публикация произвела на меня лично яркое ощущеньице. Поделюсь естественно с коллегами

  4. Так давно выискивал эту заметку. Разыскал на нынешнем портале. Благодарствую

  5. Здесь скоплено важнейшее с того, что вообще я видал

  6. Информация получена спасибо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *